Mikare CRM Eesti keeles
In English
LOG IN
Intranet, Kliendihaldus, CRM...ERP Teooria Uudised Toetus Kuidas kasutada? Hinnad Portfolio Kontakt

Navigatsiooni kontsept

Navigatsiooni põhimõtted
Traditsiooniliselt ülesehitatud tarkvarade navigatsiooni aluseks on reeglina võetud loogiline funktsionaalne jagunemine ning igal asjal on alati kindel koht. Mikare CRM tarkvara kasutajaliidese disainimisel oleme juhindunud maailma parimatest praktikatest ja loobunud seal leiduvatest põhjendamata keerukatest lahendustest. Mikare CRMis kasutusel olev navigatsiooniloogika on sarnane kõikide moodulite disainimisel ja on seni pälvinud kasutajatelt vaid heakskiitu. Sarnast loogikat võib leida ka Microsofti toodetest ja paljude teiste edukate tarkvaraarendajate toodetest. Põhjuseks kasutajate harjumused ja eelistused. Ühte motiivi kopeeritakse kõikidesse moodulitesse, nii ei ole kasutajal kunagi hämmingut, kus ta on ja mida seal teha saab.

Suurim erinevus paberi ja arvuti vahel on see, et paberid saame enda ees lauale laotada ja nii suurendada andmete hulka, mida võrdleme. Arvuti ekraanil on punktide arv siiski piiratud. Oleme disaininud süsteemi minimaalseks ekraanivaateks ekraani resolutsiooni 1024x768 pikslit. Kui ekraanil on rohkem punkte, siis töölaud läheb automaatselt suuremaks. Nagu saab pabereid enda ees laiali laotada, nii avatakse erinevaid andmeobjekte eraldi akendes. Pop-up blokker tuleb oma Internet Exploreris antud veebiaadressi jaoks maha võtta. Kiirotsingu tulemusi kuvatakse läbi pop-up lahenduste. On olemas ka hulk inimesi, kes eelistab Mozilla’lt levima hakanud TABide süsteemi. Mikare CRM tarkvaraga töötades soovitame seda mitte kasutada. Igal aknal on alati oma nimi ja TABid peidavad akna nime ära, mistõttu tekib suur segadus, kuhu kadus õige aken. Samuti soovitame loobuda samatüübiliste akende grupeerimisest Windowsi tööribal. Lahenduseks võiks olla kuni 3 rida avatud akende ikoone. Selliselt säilib kontroll akende üle, milles peitub meile otsustamiseks vajalik informatsioon.
 
Mis me õppisime?
  • Väikesed asjad muutuvad määravaks.
  • Kasutajate eelnevad tõekspidamised ja harjumused võivad saada komistuskiviks juurutusel.
  • Kuigi meie arendamise hetkel kaalusime kõiki alternatiive, ei ole sama arengut läbi teinud meie kasutajad. Seda infot tuleb jagada ja tehtud otsuseid tuleb põhjendada.

Pealeht   /  Kuidas kasutada?   /  Navigatsiooni kontsept
mikare.net EMARKETING
MIKARE ASK
MIKARE CSI
MIKARE SMS
MIKARE CMS
MIKARE ESHOP
MIKARE CRM
MIKARE WebFTP
MIKARE IT
MIKARE HOSTING