Mikare CRM Eesti keeles
In English
LOG IN
Intranet, Kliendihaldus, CRM...ERP Teooria Uudised Toetus Kuidas kasutada? Hinnad Portfolio Kontakt

Mika peaks kasutama seoseid?

Mikare CRM erineb just seoste kasutamise võimaluse poolest teistest CRMidest, ka Microsoft CRMist. Reeglina piirdutakse inimese sidumisega ettevõtte külge. Reaalselt on aga elu märksa keerulisem. Nii ongi Mikare CRM süsteemi disainitud seosed, kirjeldamaks keerukaid seoseid mistahes sündmuse või tegevustega. Loodud seosed tegevuse küljes võimaldavad luua erinevaid loendeid tegevustest, kus ühiseks seoseks on firma, projekt, tellimus, juhtum, kinnisvara, seade, koolitus, jne jne
jne. Lisaks saab ühe tegevuse külge siduda ära mitu objekti samast tüübist - a'la mitu firmat. Kus see vajadus ilmneb?
Näiteks: kui kliendi teenindamiseks peame pöörduma hankija poole. Nüüd sama tegevus tuleb välja nii hankija tegevusi vaadates kui ka kliendi tegevusi vaadates. Hankija tegevuste registris me näeme, et midagi on olnud, mis on seotud veel teise ettevõttega. Pelgalt ühe seosega ei ole võimalik erinevaid tegevuste nimekirjasid moodustada.
 
Kuidas ma leian nimekirjast teisi seoseid? Väga lihtsalt. Igal andmekaardil on vasakus menüüs nupp "Tegevused". Seal nimekirjas on kuvatud kõik tegevused, millel on seosteks hetkel avatud andmekaart. Kui me tahame leida nimekirjas veel midagi, tuleb sellele tegevusele lisada vastav seos. Kuna Inimesed on ekslikud, peab saama seoseid ka eemaldada.
 
Mikare CRM sees on palju automatiseeritud seoste lisamisi. Nii näiteks lisatakse firma seos automaatselt igale sissetulnud registreeritud kontaktisiku e-mailile. Sama toimub e-mailide saatmisel. Piisab vaid inimese valikust, kui firma seos lisatakse automaatselt. Ja sama e-mail on leitav nüüd juba kahest kohast läbi seoste: läbi kontaktisiku ning läbi firma.
 
Mida me õppisime?
  • Seoste kasutamine on paindlik ja ajas väga vastupidav ning lubab luua just selliseid fookusgruppe, mis on olulised konkreetsele töörühmale konkreetse probleemi lahendamiseks.
  • Seostepõhine lähenemine pakub kasutajale ise infot, annab palju vabadust ja teeb elu lihtsamaks, aga sellega peab harjuma.
  • Seoseid saab ka hiljem lisada.

Pealeht   /  Kuidas kasutada?   /  Mika peaks kasutama seoseid?
mikare.net EMARKETING
MIKARE ASK
MIKARE CSI
MIKARE SMS
MIKARE CMS
MIKARE ESHOP
MIKARE CRM
MIKARE WebFTP
MIKARE IT
MIKARE HOSTING